Sifu Metin Gökçe

Sifu Metin Gökçe

Şifa ve savaş sanatları çalışmaları Büyük Usta William Cheung ile başladı. Daha sonra, Sifu Salih Avcı’nın ”Avcı Sistem’i ile devam...

Yeşim Özkan

Yeşim Özkan

Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun oldu. Çocukluk yıllarında fransız hocalardan bale ve modern dans eğitimleri aldı.Fiziksel sorunlarının...

Eda ERCAN

1982 yılında Ankara'da doğdu. Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümü mezuniyetinden sonra ailesine ait özel anaokulu başta olmak üzere devlete bağlı ve özel pek çok okul öncesi eğitim kurumunda çocuklarla, velilerle ve öğretmenlerle çalıştı, eğitim alanları ile ilgili tasarımlar yaptı. Çocuklarla paylaşmak üzere farklı alanları araştırırken Ferhan Yüksel ile tanıştı ve yoga eğitimine başladı. 2009 yılında Ferhan Yüksel'in 200 saatlik yoga eğitmenliği programını tamamladı ve Uluslararası Yoga Federasyonu onaylı Hatha Yoga eğitmenliğine hak kazandı.

Ülgen KARAARSLAN

Ülgen KARAARSLAN

2001 yılında ODTÜ’ den mezun oldu. Dokuz yıl boyunca çeşitli illerde devlet okullarında öğretmenlik yaptı. İstifa ettikten sonra Astroloji eğitimi almaya başladı. Astroart Astroloji Okulu’ndan mezun olduktan sonra, International Society of Astrological Research, ISAR, danışmanlık becerileri ve etik ilkeler eğitimleri ve yeterlilik sınavlarını aldı ve ISAR CAP ünvanı almaya hak kazandı. Alanında Astropsikoloji, Uranyen Astroloji, Okült Astroloji, Soru Astrolojisi, Seçim Astrolojisi, Medikal Astroloji eğitimleri aldı.
Bu süreçte çeşitli hocalardan Feng Shui, Ayurveda, Thai Masaj,Rei ki ve AccestheBars eğitimleri aldı. Farklı kurumlardan Yaşam Koçluğu ve Yoga Eğitmenlik Eğitimlerini tamamladı.
Ankara da Venüs Sirius Stüdyo ve Astroloji Okulu’nu kurdu. Halen orada çeşitli seminerler, astroloji eğitimleri ve bireysel danışmanlık vermektedir.