Astrolog Ülgen Karaarslan ile Astroloji Dersleri

Astrolog Ülgen Karaarslan ile Astroloji Eğitimi

Astrolog Ülgen Karaaslan ile astroloji dersleri almaya ne dersiniz? Kendinizi keşfedeceğiniz bir yolculuğa çıkmak adına gerekli olan bu eğitim bakış açınızı farklılaştıracak. Peki, Ülgen Karaarslan kimdir? Alacağınız Astroloji eğitimi size neleri vaat eder? Tüm bu soru işaretlerine cevap verelim!

Ülgen Karaarslan Kimdir?

Ülgen Karaarslan ODTÜ mezunudur, 10 yıla yakın kamuda öğretmenlik yaptıktan sonra 2010 yılında istifa ederek Astroloji eğitimlerini tamamladı. Bu konuda ulusal ve uluslararası çalışmalarda bulunan Karaaslan, astroloji eğitimi alırken alanında ünlü, önemli öğretmenlerle çalışma fırsatı yakalamıştır. Venüs SiriusStüdyo’yu kuran Ülgen Karaaslan, astroloji dersleri  ve astroloji haritası danışmanlığı konusunda başarılı çözümler sağlar.

Ülgen Karaarslan ile Astroloji Dersleri Venüs Sirius'da!

Temel Seviye Astroloji Eğitimi

Venüs Sirius, Temel seviye astroloji eğitimi çerçevesinde klasik, modern ve astropsikolojik yaklaşımları harmanlanarak özgün bir eğitim anlayışı ortaya çıkardı. Stüdyo Venüs Sirius da temel seviye astroloji dersi (36 ders) toplam 72 saatlik bir program olarak uygulanır.Bu eğitimi bitirdiğinizde, batı astrolojisi ve astropsikoloji yaklaşımıyla doğum haritasını analiz edebilirsiniz. Bunu sağlamak için de eğitim süresince katılımcı astroloji öğrencilerinin haritaları üzerinden, uzman eğitimci ve astrolog olan Ülgen Karaarslan eşliğinde bir öğrenme süreci devam eder.

Eğitimin tamamlanması sonrasında onaylı bir sertifika sunulurken uluslararası akreditasyona sahip temel seviye astroloji eğitimi alındığı da ispatlanır. Bu kapsamda temel seviye astroloji eğitimi alan kimseler için astroloji konusunda başarılı bir kariyerin ilk adımlarını atmak mümkündür.

İleri Seviye Astroloji Eğitimi

Temel seviye astroloji eğitimi alan kimselerin alabileceği bu eğitimin daha spesifiktir. Sadece temel seviyeyi aşan katılımcılara sunulan bu eğitim sonucunda da bir sertifika sunulmaktadır. Amaç, astroloji dersleri kapsamında uzmanlığı sağlamaktır. Üstelik bu eğitimler süresince uzman eğitmenlerimiz akla gelen bütün soru işaretlerine cevap vermektedir.

İleri seviye astroloji eğitimleri katılımcı sayısının az olduğu eğitimler olarak ifade edilmektedir. Bu kapsamda verilen dersler şu şekildedir; Klasik Astrolojide Spesifik Göstergeler ve Klasik Astrolojide Öngörü Yöntemleri. Siz de ileri seviye astroloji eğitimi sayesinde kapsamlı bir eğitim alarak bu alanda başarılı çalışmalara imza atabilirsiniz.

Astrolog, Öğretmen Ülgen Karaarslan iletemel seviye ve ileri seviye astroloji eğitimi alabilirsiniz. Üstelik bu derslerle sertifikalı bir astrolog olma yolunda ilerleyebilirsiniz. Ankara astroloji eğitimi için bizimle iletişime geçin!