Ankara Astroloji Okulu

Dünden bugüne ne çok merak edilen ilimler arasında yer alan astroloji her olayın ve eylemin arkasındaki sırı keşfetmek isteyenlerin ilgisini çekmeye devam eden ölmez ilimler arasında. Ankara astroloji okulu tarafından verilen online veya yüz yüze derslerle bu alana yönelik ilgisi ve merakı olan kişilere temel seviyeden uzmanlığa kadar nitelikli bir öğrenimin kapısı aralanıyor. Astroloji dersleri ile sıradan gibi duran pek çok olayın arkasındaki ilişkilerin neler olduğunu keşfederken evrenle kurulan iletişim de büyük bir farkındalık oluşmasını sağlıyor.

Hayatınıza farklı bir kapı açmanızı sağlayan Ankara astroloji okulu dersleriyle hem kendi yaşamanızı astrolojik haritalarla yeniden yorumlayabilir hem de sevdiklerinizin yaşamanı kontrol altına almaya başlayabilirsiniz.

kadın, günbatımına bakarken, ülgen karaarslan, astroloji okulu, ankara astroloji
Studio Venüs Sirius’da Ülgen Karaarslan ile yeni sezon astroloji derslerinde kısa süreliğine %30 indirim sizleri bekliyor.

Online Astoloji Dersi

Geniş bir külliyata sahip astroloji ilminin doğrudan hayatı ilgilendiren ve pratik yaşama fayda sağlayan ilkelerini öğretmek temel amaçtır. Böylece astrolojinin en çok merak edilen ve doğum haritası gibi uygulanamak isteyen yöntemleri hakkında bilgi edinirken kısa da olsa bu ilmin tarihi ve gelişim safhalarıyla ilgili temel bilgiler de edinme şansınız oluyor. Ankara astroloji okulu online ders modelinin ana teması, kursiyerlerin kendi doğum haritalarını çıkarabilecek seviyeye ulaşmaları, bu haritaları yorumlayabilmeleridir. Ayrıca başkalarının doğum haritalarını çıkarma aşamalarını öğrenme, yorumlama ve karşı tarafın hayatına yönelik merak ettiklerini doğum haritasından çıkarabilme becerilerinin geliştirilmesi hedeflenir.

 Ankara Astroloji Okulu : Studio Venüs Sirius

Astroloji ilmini merak eden hemen herkesin bu eğitimi hızlı şekilde alıp, bir an önce kendi doğum haritasını çıkarma ve yorumlama becerileri kazanma hedefi vardır. Bu talebin cevaplanmasına yönelik kurulan okullarda dikkat edilecek husus, eğitmenlerin astroloji ilmiyle doğrudan ilişkili olması, birincil meslek veya uğraş alanı olarak astroloji ilmiyle yakından ilgilenmiş ve üst düzey uzmanlık seviyesinde astrolojiye vakıf kimselerden oluşmasıdır. Bu bakımdan Ankara astroloji okulu markaları arasında Venüs Sirius ön plana çıkarak, yüze yüze ve online dersleri ile birçok kursiyeri mezun etmiş kurumdur.

Astroloji Derslerinde Ne Öğreniyorsunuz?

Astroloji dersinde temel seviye derslerinden sonra tamamen pratik uygulamalara dayalı doğum haritası (Natal Harita) çıkarma, evleri, burçları, açıkları yorumlamaya yönelik dersler veriliyor Astroloji derslerimiz hakkında bilgi almak için bizi 0541 654 25 24 nolu telefon numaramızdan arayabilir ya da İletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.